Про фактор засобів масової інформації у ході банкрутства розповів Володимир Бойко

Темою лекції голови департаменту комунікації ЮФ Ario Law Firm Володимира Бойка став інформаційний супровід справ про банкрутство. За його словами, учасники цих справ, як правило, не прагнуть публічності, проте новий Кодекс України з процедур банкрутства передбачає абсолютну прозорість, тож епоха «тихих» банкрутств потихеньку відійде у минуле.

Говорячи про цінність інформації під час банкрутства, лектор нагадав кілька прикладів з історії, коли вчасно оприлюднена інформація зірвала багатомільйонні не зовсім чесні угоди.

Кому ж потрібна комунікація зі ЗМІ у процесі банкрутства і навіщо? Потрібна всім сторонам у справі.

Головною перешкодою в комунікації лектор вважає переконання широкого загалу у тому, що банкрутство це нудно, довго і незрозуміло. Наразі немає достатньої кількості професіоналів, котрі могли б доступно висвітлити таку проблему у ЗМІ.

Лектор наголосив на тому, що не лише дії зацікавлених осіб, а навіть поведінка судді, що ухвалює рішення у справах про банкрутство, залежать від того, чи висвітлюється процес у ЗМІ. «У деяких випадках роль висвітлення у ЗМІ — це 40% успіху у справі. Роль юристів — пояснити журналістам, що відбувається і чому це важливо», — підкреслив Володимир Бойко.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик