Про те, як стати агентом змін, розповіла експерт з правової освіти Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України Марина Якубович

Лектор закликала майбутніх юристів не нехтувати можливостями працевлаштування на державну службу, адже своїми діями і щоденною роботою зможете бути корисними суспільству, відчути високий рівень особистої участі і відповідальності за прийняття рішень, що впливають на життя всієї країни. Оновлена держслужба — це не тільки можливість самореалізації, а й престижність, публічність і постійне професійне зростання.

Відбір на нові посади відбувається під час прозорих конкурсів, а робота, крім упевненості в завтрашньому дні, обіцяє гідну конкурентну оплату праці. Звичайно, вона не така висока, як у приватному секторі, однак натомість ви здобуваєте знання і навички, а також можливість власними руками реформувати країну.

Оновлена державна служба створює можливості не тільки для професійного вдосконалення, але й для набуття навичок комунікації, навичок роботи в команді.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик