Старший PR-менеджер ЮК EQUITY Вікторія Гурська розповіла майбутнім юристам про важливість правильного визначення мети для її досягнення

При працевлаштуванні майбутні юристи витрачають багато часу і зусиль на пошук вакансій в юридичних компаніях, при цьому не знаходять часу на підготовку до співбесіди. Натомість володіння інформацією про місце майбутнього працевлаштування дає вам суттєві конкурентні переваги.

Наприклад, партнери компанії захоплюються спортом. У разі якщо ви про це заздалегідь поінформовані і згадаєте під час співбесіди про інтерес саме до цього виду спорту, це не стане «квитком на борт», але вами, як мінімум, зацікавляться.

Це той випадок, коли ентузіазм, хоч яким би великим він не був, не в змозі замінити планомірну підготовку. Можна піти й іншим шляхом — створити для себе особисто образ ідеальної компанії і шукати вакансії саме в ній.

Є компанії, які йдуть шляхом постійного «перетасовування кадрової колоди», — у них завжди є вакансії, але і плинність кадрів велика. Є й інші компанії, які вважають за краще не набирати готових фахівців на окремі позиції, сподіваючись, що нова людина «впишеться» в колектив, а стимулюють власні кадри підвищувати компетентність для кадрового зростання.

Важливим фактором вибору майбутнього місця роботи є і фінансовий аспект. Є компанії, які не тільки не виплачують новачкам зарплату, а й вимагають оплату від стажиста — мабуть, за набуття безцінного досвіду і право вказувати у майбутньому назву компанії в рядку резюме.

Кожна юридична компанія на українському ринку має певну особливість — будь-то побудова команди, можливості особистісного росту або занять спортом. Можливо, саме це допоможе вам вибрати з безлічі саме ту, яка стане не тільки місцем роботи, а й школою життя.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик