Шлях до професійного зростання розпочинається з Дня кар’єри в Legal High School

11 вересня ц.р. відбувся День кар’єри в Legal High School, у рамках якого студенти юридичних вишів мали змогу поспілкуватися з експертами юридичного ринку, представниками провідних юридичних компаній країни. Мета традиційного заходу, що його щорічно організовує провідна освітня платформа, — дати поштовх до особистого розвитку та побудови кар’єри в юридичній фірмі.

Директор з маркетингу Asters Вікторія Єсауленко під час своєї мотивуючої лекції розповіла про перші кроки до омріяної професії — створення «працюючого» резюме та психологічний настрой під час проходження співбесіди. Партнер ЮФ GOLAW Максим Лебедев зазначив, що наявність професійного досвіду є запорукою кар’єрного зростання і закликав використовувати будь-яку можливість для набуття такого досвіду, зокрема за допомогою стажування. Начальник Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції України Кирило Міненко аргументовано переконував присутніх у тому, що державна служба може стати першою сходинкою у кар’єрі видатного юриста, та закликав небайдужих сміливо долучатися до реформування країни в лавах держслужбовців.

А підбив підсумки Дня кар’єри — LHS Discussion Hub «Кар’єрне зростання. Від стажиста до партнера», під час якого представники провідних юридичних фірм України намагалися окреслити портрет затребуваного ринком спеціаліста, а також разом із учасниками Дня кар’єри в Legal High School шукали відповіді на запитання, з чого розпочати знайомство з юридичним ринком та як потрапити у топову компанію на ринку.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик