Slider

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ

СПІКЕРИ КУРСУ

ДЕТАЛІ КУРСУ

Обов’язок перед клієнтами


Обираючи професію адвоката, юрист знає, що йому доведеться працювати у постійно змінюваному правовому полі. Стабільність законодавства не є характерною рисою для України, а тому встановлення Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» обов’язку підвищувати свій професійний рівень є цілком виправданим. Водночас Рада адвокатів України прийняла Порядок підвищення кваліфікації адвокатів, визначивши форми та способи підвищення кваліфікації.

Не проґавити зміни


Сьогодні зміни законодавства відбуваються в усіх напрямах. Новації торкнулися і кримінальних проваджень, і всіх процесуальних кодексів, і врегулювання сімейних, трудових, податкових та економічних правовідносин. Встигнути за всіма змінами непросто, тому цей курс увібрав у себе зріз найактуальніших змін для адвокатів індивідуальної практики. Він може стати знайомством з основними змінами, а безпосередня участь у залі надасть можливість поставити додаткові запитання для уточнення досвідченим лекторам.

Отримати бали


Згідно з Порядком підвищення кваліфікації, адвокати щороку повинні підвищувати свій професійний рівень, отримуючи щонайменше 10 залікових балів (для адвокатів перших трьох років практики — 16), з яких не менш як два — з питань адвокатської етики. Курс враховує цю потребу і розрахований якраз на 10 годин лекцій, з яких дві присвячені питанням стандартів діяльності. Таким чином, один базовий курс забезпечить ознайомлення з останніми новаціями широкого спектра законодавства та отримання одразу необхідної кількості балів на рік.

ПРОЙДІТЬ НАВЧАННЯ З ОТРИМАННЯМ ЗАЛІКОВИХ БАЛІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ АДВОКАТІВ

ФОРМАТ НАВЧАННЯ

2400 ГРН
10 АДВОКАТСЬКИХ БАЛІВ

ЗАМОВИТИ

Все включено

3600 ГРН
16 АДВОКАТСЬКИХ БАЛІВ

ЗАМОВИТИ

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

ДатаШколаБлокМодуль
19.10.2020СпецкурсСпецкурс для адвокатів бізнесу (приватнорактикуючих адвокатів)Бути в курсі: ключові новели законодавства
20.10.2020СпецкурсСпецкурс для адвокатів бізнесу (приватнорактикуючих адвокатів)Окремі аспекти професійної діяльності
ПрограмаВикладачі
  • 10:00-11:00 - Банкрутство фізичної особи
  • 11:15-12:10 - Етичні аспекти діяльності адвоката
  • 14:00-17:30 - Цивільні правовідносини
Нас підтримали

ДЕ МИ ЗНАХОДИМОСЬ

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик