У передчутті весни: Legal High School відсвяткувала триріччя відкриттям проєкту LHS Gallery

Експозицією картин Оксани Свіжак «У передчутті весни» Legal High School відсвяткувала своє триріччя. Цього дня сніжна столична погода склала хороший контраст до теми виставки: долаючи затори та снігові замети, гості заходу потрапляти у затишну атмосферу весни. Полотна вернісажу, виконані у стилі імпресіонізму-реалізму, дарували надію на скорий прихід весни. Пейзажі експозиції від пізньої осені з першим снігом, змінюються сніговими заметами, а затим — весняними квітами: на полотнах оживали півонії, каштани, бузок…

Вітаючи гостей, виконавчий директор Legal High School Євгенія Руженцева закликала юристів надихатися полотнами і творити мистецтво права. Вибір для експозиції картин саме Оксани Свіжак був не випадковим. «Так сталося, що Оксана не просто художниця, а й педагог, у творчій майстерні якої згуртувалися юристи, які прийшли, аби навчитися творити прекрасне», — зауважила Євгенія Руженцева.

Рустам Колесник, шеф-редактор видавництва «Юридична практика» і засновник проекту Legal High School, подякував за привітання для Школи, однак запросив концентруватися не на річниці, а на майбутньому, на натхненні творити.

З вітальними словами на адресу Legal High School звернувся також заступник голови Ради адвокатів України Валентин Гвоздій. «Юридична практика» і її проєкт Legal High School стали одними з перших операторів підвищення кваліфікації адвокатів за новими правилами. Сьогодні Школа відзначає своє триріччя, забезпечує потребу ринку в якісних практичних знаннях для підвищення кваліфікації адвокатами України», — відзначив Валентин Гвоздій.

«Ідея навчального закладу для практикуючих, досвідчених юристів обговорювалася ринком давно. Але допоки за її реалізацію не взявся Рустам та його команда, вона так і не була повноцінно реалізована», — сказав партнер Asters Олександр Онуфрієнко.

Оляна Гордієнко, голова наглядової ради АТ «Укрексімбанк», подякувала за відчуття весни, що наближається. Вона зауважила, що за три роки Школа відбулася, та запросила професіоналів з ринку долучитися до викладання у школі.

«Я йшов на виставку через сьогоднішні сніги, долаючи замети, і спіймав себе на відчутті казки: тут холод, а у вас світло у віконці і люди з келихом шампанського, весело і тепло спілкуються, єднаючись з мистецтвом», — поділився враженнями партнер ETERNA LAW Олег Мальський. Він підкреслив, що юристи теж свого роду митці — вони пишуть не полотна, а рішення для клієнтів. Щодо освітнього проєкту, то Legal High School, на його думку, це дуже хороша альтернатива заочному навчанню: стільки концентрованої практики не дає жоден вуз. «Legal High School — це культурна і освітня революція», — зауважив пан Мальський.

Оксана Свіжак навчалася у Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури. З 2010 року є членом Національної Спілки художників України. У тому ж році стала лауреатом Державної премії ім. М. Дерегуса. Художниця здійснює активну творчу діяльність, є постійною учасницею українських та міжнародних художніх пленерів, симпозіумів, виставок в Україні, Польщі, Литві, США, Канаді, Великобританії, Німеччині та КНР.

Виставка Оксани Свіжак «У передчутті весни» проходитиме у приміщенні Legal High School з 11 лютого по 31 березня.

Надалі у планах LHS Gallery представляти до уваги картини митців-юристів.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик