Відбулася урочиста церемонія відкриття Школи кримінальної практики LHS

Захист у кримінальному процесі — один із найбільш затребуваних і перспективних напрямів на українському ринку юридичних послуг, адже кримінально-правові ризики сьогодні є практично в будь-якій сфері діяльності. Адвокатам потрібно тримати руку на пульсі не тільки актуальних тенденцій досудового розслідування і судового розгляду кримінальних проваджень, а й законодавчих правил, що перманентно змінюються. «Попереджений — отже, озброєний!» — це давнє латинське висловлювання не втратило своєї значущості і сьогодні, тому Legal High School вирішила «озброїти» юристів — як тих, хто спеціалізується на кримінальному праві і процесі, так і тих, хто хоче глибше ознайомитися з цією проблематикою, актуальними і корисними для практики знаннями, запустивши нову Школу кримінальної практики.
Сьогоднішній ранок у LHS почалося музично: сучасні хіти в класичному виконанні оркестру зазвучали по-новому, налаштувавши присутніх на урочистий лад. Не обійшлося і без невід’ємного атрибута символічного запуску будь-якого нового проекту — церемонії розрізання стрічки. Цю почесну місію виконали засновник Lеgal High School, генеральний директор «Юридической практики» Рустам Колесник, голова Наглядової ради LHS, професор КНУ ім. Тараса Шевченка, академік НАПрН України, д.ю.н. Наталія Кузнєцова і представник генерального партнера Школи кримінальної практики LHS — партнер ЮФ EQUITY Ярослав Зейкан.
З привітальними словами до учасників урочистої церемонії звернулися також представник експертного партнера Школи кримінальної практики LHS — партнер АО Barristers Олексій Шевчук, партнер ЮФ EQUITY Тарас Пошиванюк, а також незмінні лектори LHS — провідні експерти у сфері кримінального права і процесу — суддя Верховного Суду України Галина Канигіна і голова адвокатського об’єднання АГ «Солодко і Партнери» Євгеній Солодко. Вони побажали новому освітньому напряму LHS успішної діяльності, а слухачам і лекторам Школи кримінальної практики плідної, ефективної та цікавої роботи.
Заняття в новій Школі кримінальної практики LHS починаються вже сьогодні. Першу лекцію партнера ЮФ EQUITY Олександра Лисака буде присвячено поведінці адвоката під час затримання і обрання запобіжного заходу клієнту.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик