З чого потрібно починати старт кар’єри, розповіла радник ЮФ AEQUO Олена Перцова

Лектор відзначила роль і значення LHS та «Юридической практики», які створили чудовий майданчик для спілкування і навчання, підкресливши важливість освіти і знання мов, але окремо акцентувала увагу на необхідності активної громадської роботи для майбутніх юристів.

Пані Перцова застерегла від страху наробити помилок — адже від них ніхто не застрахований, і проілюструвала цю тезу на прикладі власної кар’єри. Вона закликала не боятися і дерзати, адже те, що для кар’єрного зростання в юридичному бізнесі важливі зв’язки, — міф. Нічого не досягає той, хто навіть не спробував подати заявку на досягнення. Це стосується і можливості потрапити на навчання до знаменитого ВНЗ або стажування до провідних юридичних фірм країни, та перспектив майбутнього працевлаштування.

Звичайно, добре, якщо ви від початку визначилися з майбутньою спеціалізацією, це здорово допомагає будувати кар’єру. Однак, як правило, такі випадки рідкісні. У питанні професійних інтересів вкрай важливо бути відкритим для нових знань, не відкидаючи з порога якийсь масив інформації як свідомо нецікавий або складний.

Практика є найкращим критерієм перевірки правильності обраного напряму. Власне, стажування покаже, наскільки ваше уявлення про предмет майбутньої роботи збігається з реальністю. Тому потрібно шукати будь-які можливості практичного застосування своїх знань — навіть на безоплатній основі.

«Дверима» в професію може стати і непрестижна на перший погляд посада асистента, референта або помічника. Це не тільки дає змогу поєднувати роботу і навчання (якщо працювати неповний день), але й допоможе дізнатися про роботу юридичної фірми «зсередини». Це не принесе вам великих грошей, однак дасть безцінний досвід, дозволить «набити руку» в підготовці документів і деяким чином «введе» вас у коло професіоналів.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик