Зірвали «джек-пот»: «LEGALні відчайдухи» стали переможцями QUIZ-сезону 2019 року

Фінальна гра LEGAL QUIZ стала «вишенькою» на торті програми першого дня VII Міжнародного форуму просування юридичних послуг. У завершальній фазі інтелектуального протиборства 2019 року зійшлися десять команд: «MERX», «Графині і граф де Піар», «EUCON», «Ловці слів», «LEGALні відчайдухи», «К-15», «LOVE of LAW», «50 адвокатів», «Судді-знавці» та «Знавці держсектора». І хоча погода за вікном на зиму навіть не натякала, не варто забувати, що новорічні свята вже на носі, тому саме прикмети Нового року і все, що з ним пов’язано, і стали темами раундів гри.

У нашому сприйнятті будь-яке свято, а тим більше Новий рік, нероздільне з вишуканим застіллям. Напевно, тому питання першого раунду — розминки — були присвячені, в тому числі, новорічним частуванням різних народів світу, а також національним особливостям святкування.

Натомість другий раунд змусив гравців повернутися з далекої подорожі країнами до столиці України, адже їм запропонували не просто впізнати по фото видатних діячів політики і культури, а й згадати, як називалися ще недавно вулиці, які нині названі іменами запропонованих фігурантів. А допомогти їм у цьому повинні були портрети тих, чиїми іменами названі біли вулиці до перейменування.

Який же Новий рік без подарунків від Діда Мороза? Ось і третій раунд організатори присвятили подарункам — від найкрихітніших до гігантів вагою у 225 тонн, не оминули також і «кур’єрів», які ці подарунки розвозять по світу.

Четвертим був відеораунд, який запропонував гравцям на час повернутися в дитинство, адже командам показали уривки з мультфільмів, персонажів яких озвучили відомі особистості, причому багато хто з них також стали прототипами цих персонажів. А завдання було простим — вгадати, хто якого персонажа озвучив. Завдання не з легких, враховуючи, що мультики були переважно діснеївські, які ми звикли дивитися в перекладі, що нівелює унікальний тембр акторів, які озвучили персонаж у першоджерелі.

А ось п’ятий раунд вимагав від гравців не тільки знань, а й кмітливості — адже назви відомих літературних творів були зашифровані ребусами.

Шостий раунд традиційно проходив за системою «ва-банк» — залежно від схильності гравців команди до ризику, вони могли отримати за правильну відповідь 10 очок, тоді як більш стримані команди, які страхували себе додатковими навідними запитаннями, отримували кількість очок, обернено пропорційну кількості підказок.

Сьомий раунд зажадав від гравців максимального зосередження уваги, адже найчастіше відповідь ховалася в дрібних деталях запропонованих командам зображень.

У восьмому раунді гравці мали змогу перевірити свої лінгвістичні здібності, перекладаючи короткі фрази з різних мов, так що наявність у команді поліглотів була явною перевагою.

Дев’ятий раунд, як завжди, приховував відповідь на запитання, що в чорному ящику. Щоправда, цього разу чорний ящик треба було тримати від гравців подалі, адже вони запросто могли в передноворічній атмосфері вловити запах правильної відповіді —незмінного атрибута новорічних свят у наших широтах — ароматного мандарина.

Після підбиття підсумків виявилося, що третє місце у фінальній грі LEGAL QUIZ-2019 здобули «Графині і граф де Піар», на другому місці — «К-15», а інтелект плюс сміливість (адже команда ризикнула і отримала 10 очок у раунді «Ва-банк») забезпечили впевнену перемогу команді «LEGALні відчайдухи». Утім, вони святкували подвійну перемогу, адже першість у фінальній грі допомогла їм стати чемпіонами сезону.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик