Велика кількість матеріалу по BEPS спеціально розроблена для слухачів Legal High School — Валентин Гвоздій, керуючий партнер ЮФ GOLAW

У новому році на нас чекає старт грандіозного освітнього проекту. Валентин Гвоздій, керуючий партнер ЮФ GOLAW, ділиться своїми планами щодо Школи:
«Я дуже радий, що 2018 рік починається з вдосконалення навичок і придбання нових знань.
Реалізація платформи LHS, яка спрямована на отримання знань широкого формату, дає можливість увібрати в себе інформацію як молодим фахівцям, так і практикуючим юристам.
З початку лютого стартує і освітній проект Вищої школи адвокатури України при Національній асоціації адвокатів України, орієнтований на адвокатів.
Я переконаний: подібні освітні проекти неодмінно дадуть потужний імпульс до формування сильних лідерів.
Мені особисто дуже приємно бути частиною проекту LHS, оскільки я переконаний, що формат Школи дозволяє учасникам не просто почути цікаву та актуальну інформацію, а й комплексно зануритися в тему і отримати глибокі знання.
Набути досвід та якісні знання в питаннях міжнародного оподаткування в Україні навіть при великому бажанні не вдасться. Саме тому в Школі податкової практики буде можливість почути доповіді топових експертів галузі, в тому числі на тему міжнародних податків.
Найбільш ексклюзивним блоком, на мою думку, стане тема BEPS. Це неймовірно важкий і в той же час захоплюючий напрямок, який буде стрімко розвиватися в Україні найближчими роками. Студенти отримають як теоретичну основу питання, яка буде базуватися на першоджерелах від ОЕСР, так і правозастосовчу практику в нашій країні. Звичайно ж, інформація буде підкріплюватися актуальною судовою практикою і підходами української фіскальної служби. Велика кількість матеріалу спеціально розроблена для студентів LHS, а також не обійдеться і без гучних міжнародних кейсів, які будуть розглянуті в рамках семінарів».

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик