Відбулася урочиста церемонія відкриття Lеgal High School

Сьогодні відбулася урочиста церемонія запуску інноваційної освітньої платформи для підвищення кваліфікації практикуючих юристів — Lеgal High School (LHS). Школа відчинила двері для своїх слухачів у столичному БЦ «Леонардо»: заняття починаються вже 15 січня ц.р.

Як підкреслив засновник LHS, шеф-редактор газети «Юридическая практика» Рустам Колесник, від ідеї створення масштабного, інноваційного освітнього проекту, який об’єднав би зусилля представників різних юридичних професій, до його реалізації, минув рівно рік. Реалізація задуманого — це завжди хвилюючий момент, зазначає голова наглядової ради Lеgal High School, професор КНУ ім. Т. Шевченка, академік НАПрН України, д.ю.н. Наталія Кузнєцова. «У мене, як у практикуючого юриста, складається враження, що в рамках нашої класичної юридичної освіти ми чогось не додали студенту. Сьогодні, в ході реформи юридичної освіти, ми намагаємося це щось підтягнути. Але це дуже непросто: непросто долати консерватизм, формальні перешкоди, застарілі уявлення про навчання. LHS — це спроба прискорити цей процес: як можна швидше ввести в освітній процес цікаві інновації», — зазначила Наталія Кузнєцова.

За словами викладача Школи, заступника міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олени Сукманової, LHS — це шанс поспілкуватися з лідерами юридичного ринку, перейняти їхній досвід. «Бажаю вам усім плідної та ефективної роботи, оскільки будь-яке навчання, будь-який обмін досвідом — це робота», — звернулася вона до присутніх на урочистій церемонії.

«Ми віримо в те, що цей освітній проект допоможе розкрити нові юридичні таланти», — висловив переконання представник генерального партнера LHS, керівник практики вирішення спорів ЮФ Evris Ігор Кравцов. На його переконання, LHS стане фактором цивілізованого юридичного ринку.

«Сьогодні справді дуже хвилюючий момент, адже ми — на порозі чогось нового на юридичному ринку. LHS — не просто школа, це освітня платформа, всі можливості якої сьогодні не кожен із нас поки що може до кінця осмислити», — констатував представник експертного партнера LHS, викладач Школи судової практики, партнер ЮК EQUITY Олег Маліневський.

Необхідність реалізувати таку освітню місію, за словами викладача LHS, керуючого партнера ЮФ GOLAW Валентина Гвоздія, назріла давно. Він підкреслив: підвищення кваліфікації адвокатів — один із пріоритетів діяльності Національної асоціації адвокатів України, але на сьогодні ресурси не дозволяють повною мірою задовольнити існуючий попит. Lеgal High School якраз і покликана задовольнити потребу юристів у здобутті нових знань.

LHS — це не тільки освітній проект, а й певною мірою соціальний, оскільки підготовка висококласного юриста — це допомога суспільству. Відкриття Школи, як зазначив старший партнер ЮФ Asters Армен Хачатурян, є знаковою подією для ринку юридичних послуг. Школа покликана підняти планку юридичної освіти в країні, вивести її на новий рівень.

Продукт, який пропонує LHS, за словами члена наглядової ради Школи, керуючого партнера ЮФ «Антика» Олексія Кота, унікальний, адже в нашій країні раніше не було подібного освітнього майданчика, який давав би змогу юристам почерпнути нові знання та перейняти досвід у найкращих викладачів — професіоналів високого рівня у різних галузях права.

«Новий рік — це нові ідеї. І сьогодні ми реалізовуємо ідею, яка дуже довго обговорювалася. Ми вже давно говорили про те, що юристам потрібна платформа не лише для обміну знаннями та досвідом, а й для формування нових стандартів. Нових стандартів не просто юридичної освіти, а професії!», — зазначила Анна Огренчук, керуючий партнер ЮГ LCF, генеральний партнер Школи судової практики LHS.

Lеgal High School, на переконання викладача LHS, керуючого партнера Pavlenko Legal Group Олександри Павленко, це практично MBA, тільки вже український і для вітчизняних юристів.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик