ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ

СПІКЕРИ КУРСУ

Підвищення кваліфікації

Від 24 лютого 2022 року багато чого змінилось. Змінилась і українська адвокатура. Багато адвокатів приєдналися до Збройних Сил України, територіальної оборони та добровільно вирушили захищати країну зі зброєю в руках. Частина доєднались до волонтерських ініціатив, частина приєдналась до груп зі збору доказів злочинної агресії та військових злочинів, щоб потім через правові механізми відстоювати інтереси України.

Незмінним залишилось одне: роль адвокатів у забезпеченні прав людини до та під час воєнного стану в Україні неможливо перебільшити. Адвокатура несе особливу відповідальність за захист прав громадян. Відповідно до Конституції України, право на захист залишається необмеженим навіть під час введення воєнного стану.

Порядок підвищення кваліфікації адвокатами України вимагає від них щороку оновлювати знання з теоретичних та практичних питань, розширювати власні юридичні горизонти. Чудово, коли здобуття нових цікавих і корисних знань забезпечить одночасне отримання й залікових адвокатських балів з підвищення кваліфікації.

ПРОЙДІТЬ НАВЧАННЯ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ АДВОКАТІВ

2200 ГРН
10 адвокатських бали

ЗАМОВИТИ

Все включено

ДатаШколаБлокМодуль
05.10.2023Загальний курс підвищення кваліфікації «Новели законодавства та адвокатська практика під час війни» (стандартна версія)Загальний курс підвищення кваліфікації «Новели законодавства та адвокатська практика під час війни» (стандартна версія)Загальний курс підвищення кваліфікації «Новели законодавства та адвокатська практика під час війни» (стандартна версія)
ПрограмаВикладачі
  • Воєнний стан як кваліфікуюча ознака злочину: аналіз практики Верховного Суду
  • Зміни до КПК: практичні нюанси забезпечення права на захист під час війни
  • Захист військовослужбовців: практичні аспекти
  • Угоди зі слідством: стратегія й тактика сторони захисту
  • «Актуальні питання та практика українського арбітражу під час воєнного стану»
  • Компенсація збитків, завданих збройною агресією рф: фіксація, судові та позасудові механізми, судова практика та подальше виконання
  • Розвиток практики ВС у податкових спорах — знакові рішення 2023 року
  • Чи кожна публічна закупівля має наслідком корупційне кримінальне провадження?
  • Етичні аспекти адвокатської етики в епоху цифрових технологій. Теорія та практика
Нас підтримали
МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик