Захист бізнесу від «а» до «я» з Олександрою Павленко

Азбука захисту в корпоративних спорах, практика Євросуду в справах про захист власності та як витребувати майно у добросовісного набувача — знати більше по цим темам нашим слухачам допоможе Олександра Павленко – викладач Legal High School, керуючий партнер Pavlenko Legal Group.

Серед відомих і резонансних проектів, якими керувала Олександра Павленко, — захист активів ВАТ «Нікопольський завод феросплавів» у процесі реприватизації, консультування та юридичний супровід Президента України при підписанні міжнародних договорів та ін. Крім цього, Олександра Павленко розробляла стратегії захисту компаній від недружніх поглинань та захоплень (захист від «рейдерських атак»), а також брала участь у розгляді значних позовів проти державних органів.

Олександра Павленко — засновник юридичної компанії Pavlenko Legal Group, відомий адвокат і фахівець у галузі government relations. За версією журналу «Фокус» посіла 29-ту позицію у рейтингу «Найвпливовіші жінки України».
Перший заступник міністра охорони здоров`я України (2014-2016 рр.).
Радник з правових питань віце-прем’єр-міністра України з питань економіки (2010 – 2012 рр.)
У 2012 році увійшла у п’ятірку відомих жінок – юристів України за версією журналу Forbes Woman і у двадцятку найкращих ТОП-менеджерів юридичних компаній України.

Якщо у вас є прогалини у корпоративному праві та необхідна остання практика — реєструйтеся!

 

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

Кошик