Сіятельство чистого розуму — першість у травневому LHS Quiz 2019 святкують «Графині і граф де Піар»

Нашого полку прибуло! У дружній родині юристів-інтелектуалів знову поповнення — у травневій грі LHS Quiz 2019, окрім перевірених бійців з команд MERX (юрисконсульти), «Судді-знавці» (збірна команда суддів), «Знавці держсектора» (збірна команда представників державного сектора), «Юрисконсульти-знавці» (збірна юрисконсультів), «Інтелектуальні експерти» (команда Центру експертиз), «Адвокати юриста» (команда ЮК «Алєксєєв Боярчуков та Партнери) та «Графині і граф де Піар» (збірна команда піар-фахівців юридичного ринку), участь взяли команди «50 адвокатів» (команда АО AVER LEX), «Спасибі КВЕДу за перемогу» (команда АО ADER HABER), «К-15» (команда Ради адвокатів Київської області) та Pravovest (команда ЮФ Pravovest Law Firm).

Традиційні дев’ять раундів, гумор і азарт, завжди нові та веселі запитання — що ще треба, аби скоротати вечір у приємній компанії? Як розминку цього разу гравцям команд було запропоновано сім запитань із комічною складовою, які стосувалися різних сфер — від історії з географією до спиртних напоїв.

Другий раунд передбачав знайомство гравців з підземною географією української столиці — командам пропонувалося за інтер’єром впізнати станцію київської підземки. А в третьому раунді гравці змагалися у знанні історії та легенд Києва, його архітектурних шедеврів і навіть кулінарних символів. Склалося враження, що, підбираючи теми для запитань, організатори перебували під враженням від недавнього святкування Дня Києва.

Столична тематика превалювала і в четвертому раунді — команди-учасниці відгадували виконавців пісень, присвячених Києву і киянам. Раунд видався непростим, але скільки щастя було на обличчях гравців, коли їхня відповідь виявлялася правильною!

Підбиття проміжних підсумків засвідчило, що новачки цілком комфортно почуваються в ігровій стихії. Першість за результатами чотирьох раундів утримувала команда «Графині і граф де Піар», хоча п’ять команд-переслідувачів поступалися лідеру лише на один бал, так що спочивати на лаврах було зарано.

П’ятий раунд під кодовою назвою «Корінний киянин» передбачав обізнаність з місцевим сленгом і улюбленими столичними топонімами. Погодьтеся, тільки корінний киянин знає, що таке «євбаз», де знаходиться «труба» і чий пам’ятник називають «Тефаль».

Шостий раунд — дуплет — хоч і найскладніший, натомість дає командам у разі правильних відповідей за перший блок питань отримати 10 балів, таким чином надолуживши згаяне або закріпивши відрив.

Сьомий раунд неспроста мав назву «Персона» — гравцям пропонувалося за фото і деякими фактами з біографії впізнати видатну особистість, життя якої так чи інакше було пов’язане з Києвом.

Восьмий раунд зіграли швидко — недарма він називається бліц. Цього разу бліц, як і інші раунди гри, за тематикою був пов’язаний з Києвом і киянами.

З огляду на тему гри гравці вже передчували, який предмет виявиться в «чорному ящику» дев’ятого раунду. І вони не були розчаровані: запитання, сформульоване з неабиякою часткою гумору, було пов’язане з історією Києва, а відповідь була «Київський торт».

Отже, підбивши підсумки гри, стало зрозуміло, що лідер гонки ерудитів не змінився і першість у травневій грі впевнено тримають «Графині і граф де Піар». Однак виявилося, що новачки гри — команда «50 адвокатів» — опинилися на другому місці, а на третьому — «Спасибі КВЕДу за перемогу».

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Кошик