Богдан Дучак презентував історії з життя legal abuse team українського реєстратора і хостинг-провайдера

Вивчення можливостей судового захисту прав інтелектуальної власності у Legal High School продовжила лекція Богдана Дучака, партнера, співзасновника Axon Partners. Він презентував напрацювання юристів, які представляють реєстраторів та хостинг-провайдерів у доменних спорах.
За його словами, порушення прав на торговельну марку належать до однієї з найбільш поширених категорій скарг. При цьому висуваються вимоги про припинення порушення, блокування сайту, переделегування доменного імені, направлення скарги споживачу, розкриття інформації про споживача. Партнер Axon Partners прокоментував позицію, яку займають реєстратори і провайдери по кожній із зазначених вимог. «Без рішення суду сайт ми не блокуємо», — підкреслив Богдан Дучак.
Далі лектор зупинився на нюансах судового розгляду доменних спорів. Він, зокрема, процитував позицію суду, згідно з якою реєстратор не є належним відповідачем у справах, що стосуються контенту: «Доменне ім’я не ототожнюється з веб-сайтом і контентом, який на ньому зберігається. Тобто веб-сайт та інформація, яка надається через нього, в технічному розумінні не впливають на послуги реєстрації доменних імен. При цьому реєстратор не має жодного відношення до безпосереднього використання доменного імені з метою надання послуг, продажу товарів або опублікування будь-якої інформації на такому веб-сайті».
У продовження лекції Богдан Дучак розповів про деякі цікаві кейси, що стосуються виконавчого провадження, запитів УЦПНА, а також про некоректні та взаємовиключні позовні вимоги.

МЕНЮ

LegalHighSchool – Вища школа для юристів та адвокатів

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Кошик